Skechers női

Termékek szűrése
  • 1

Skechers női cipő

73690-DKMV
Válaszd ezt a letisztult női Skechers cipőt a...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
73690-DKMV
Válaszd ezt a letisztult női Skechers cipőt a...
Elérhető méretek:
36 37 38 39 41
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

188019-MOC
Ez a Skechers női lábbeli a kényelmet és a letisztult,...
32.990 Ft 29.691 Ft
Skechers női cipő
188019-MOC
Ez a Skechers női lábbeli a kényelmet és a letisztult,...
Elérhető méretek:
36 39
32.990 Ft 29.691 Ft

Skechers női cipő

185420-RED
A Skechers 185420-RED Academy - Court Charm női sneaker a...
27.990 Ft 25.191 Ft
Skechers női cipő
185420-RED
A Skechers 185420-RED Academy - Court Charm női sneaker a...
Elérhető méretek:
37 39
27.990 Ft 25.191 Ft

Skechers női cipő

185420-GRN
A Skechers 185420-GRN Academy - Court Charm női sneaker a...
27.990 Ft 25.191 Ft
Skechers női cipő
185420-GRN
A Skechers 185420-GRN Academy - Court Charm női sneaker a...
Elérhető méretek:
36 37 39
27.990 Ft 25.191 Ft

Skechers női cipő

185232-WBK
A Skechers női cipő 185232-WBK egy sportosan elegáns...
24.990 Ft 22.491 Ft
Skechers női cipő
185232-WBK
A Skechers női cipő 185232-WBK egy sportosan elegáns...
Elérhető méretek:
36 39 40
24.990 Ft 22.491 Ft

Skechers női cipő

185232-BKW
A Skechers női cipő 185232-BKW egy sportosan elegáns...
24.990 Ft 22.491 Ft
Skechers női cipő
185232-BKW
A Skechers női cipő 185232-BKW egy sportosan elegáns...
Elérhető méretek:
36 37 38 39 40
24.990 Ft 22.491 Ft

Skechers női cipő

177861-OFWT
Tűnj ki magabiztosan minden lépésnél a Skechers...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
177861-OFWT
Tűnj ki magabiztosan minden lépésnél a Skechers...
Elérhető méretek:
38 39 40 41
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

177861-MAG
Tűnj ki magabiztosan minden lépésnél a Skechers...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
177861-MAG
Tűnj ki magabiztosan minden lépésnél a Skechers...
Elérhető méretek:
36 37 39 41
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

177861-BBK
Tűnj ki magabiztosan minden lépésnél a Skechers...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
177861-BBK
Tűnj ki magabiztosan minden lépésnél a Skechers...
Elérhető méretek:
36 37 38 39 40 41
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

177798-WBL
Lépj szintet a kényelemben és stílusban a Skechers női...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
177798-WBL
Lépj szintet a kényelemben és stílusban a Skechers női...
Elérhető méretek:
37 39 40 41
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

177221-TPGD
Ragyogj stílusosan minden lépésnél a Skechers...
32.990 Ft 29.691 Ft
Skechers női cipő
177221-TPGD
Ragyogj stílusosan minden lépésnél a Skechers...
Elérhető méretek:
36 37 38 39
32.990 Ft 29.691 Ft

Skechers női cipő

177118-WHT
Fedezd fel a maximális kényelmet és stílust a Skechers...
39.990 Ft 35.991 Ft
Skechers női cipő
177118-WHT
Fedezd fel a maximális kényelmet és stílust a Skechers...
Elérhető méretek:
36 37 38 39 40
39.990 Ft 35.991 Ft

Skechers női cipő

177118-LTPK
Fedezd fel a maximális kényelmet és stílust a Skechers...
39.990 Ft 35.991 Ft
Skechers női cipő
177118-LTPK
Fedezd fel a maximális kényelmet és stílust a Skechers...
Elérhető méretek:
36 37 38 39 40
39.990 Ft 35.991 Ft

Skechers női cipő

177118-BBK
Fedezd fel a maximális kényelmet és stílust a Skechers...
39.990 Ft 35.991 Ft
Skechers női cipő
177118-BBK
Fedezd fel a maximális kényelmet és stílust a Skechers...
Elérhető méretek:
36 37 38 39 40
39.990 Ft 35.991 Ft

Skechers női cipő

177094-TPE
A Skechers női cipő - 177094-TPE a divatos megjelenést...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
177094-TPE
A Skechers női cipő - 177094-TPE a divatos megjelenést...
Elérhető méretek:
36 37 38 39 40
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

177291-WHT
Ez a női Skechers női sportcipő egy stílusos és...
27.990 Ft 25.191 Ft
Skechers női cipő
177291-WHT
Ez a női Skechers női sportcipő egy stílusos és...
Elérhető méretek:
36 37 39 41
27.990 Ft 25.191 Ft

Skechers női cipő

177291-NAT
Ez a női Skechers női sportcipő egy stílusos és...
27.990 Ft 25.191 Ft
Skechers női cipő
177291-NAT
Ez a női Skechers női sportcipő egy stílusos és...
Elérhető méretek:
36 37 39 40 41
27.990 Ft 25.191 Ft

Skechers női cipő

155168-WMLT
Divatos fehér színű női Skechers cipő. A csillogó...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
155168-WMLT
Divatos fehér színű női Skechers cipő. A csillogó...
Elérhető méretek:
36 39
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

150268-LBMT
Kék színű női Skechers cipő, amely nem hiányozhat a...
27.990 Ft 25.191 Ft
Skechers női cipő
150268-LBMT
Kék színű női Skechers cipő, amely nem hiányozhat a...
Elérhető méretek:
38 39
27.990 Ft 25.191 Ft

Skechers női cipő

149689-BKRG
Ha te is szeretnél kitűnni a tömegből egy igazán...
38.990 Ft 35.091 Ft
Skechers női cipő
149689-BKRG
Ha te is szeretnél kitűnni a tömegből egy igazán...
Elérhető méretek:
39
38.990 Ft 35.091 Ft

Skechers női cipő

149689-NTGD
Válaszd ezt az igazán divatos megjelenésű női Skechers...
38.990 Ft 35.091 Ft
Skechers női cipő
149689-NTGD
Válaszd ezt az igazán divatos megjelenésű női Skechers...
Elérhető méretek:
37 39 40
38.990 Ft 35.091 Ft

Skechers női cipő

150113-NVMT
Kék színű, divatos megjelenésű női Skechers cipő,...
27.990 Ft 25.191 Ft
Skechers női cipő
150113-NVMT
Kék színű, divatos megjelenésű női Skechers cipő,...
Elérhető méretek:
39
27.990 Ft 25.191 Ft

Skechers női cipő

124822-BKPK
Nyári hangulatú, divatos megjelenésű női Skechers...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
124822-BKPK
Nyári hangulatú, divatos megjelenésű női Skechers...
Elérhető méretek:
36 39 40
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

104425-TPE
Sportosan stílusos megjelenésű női Skechers lábbeli,...
34.990 Ft 31.491 Ft
Skechers női cipő
104425-TPE
Sportosan stílusos megjelenésű női Skechers lábbeli,...
Elérhető méretek:
39 40
34.990 Ft 31.491 Ft

Skechers női cipő

73690-OLV
Amikor egy gyönyörű klasszikus modell új köntösben...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
73690-OLV
Amikor egy gyönyörű klasszikus modell új köntösben...
Elérhető méretek:
36 37 38 39
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

177289-BBK
Lebegj magasabb szinteken a párnázott Skechers Street Uno...
27.990 Ft 25.191 Ft
Skechers női cipő
177289-BBK
Lebegj magasabb szinteken a párnázott Skechers Street Uno...
Elérhető méretek:
37 38 39
27.990 Ft 25.191 Ft

Skechers női cipő

73690-ROS
Amikor egy gyönyörű klasszikus modell új köntösben...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
73690-ROS
Amikor egy gyönyörű klasszikus modell új köntösben...
Elérhető méretek:
36 38 39 41
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

155196-BBK
Érezze magát mindig a toppon a Skechers Street Uno -...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
155196-BBK
Érezze magát mindig a toppon a Skechers Street Uno -...
Elérhető méretek:
36 37 38 39 41
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

177345-OFWT
Letisztult stílusú női Skechers cipő, amely jól...
27.990 Ft 25.191 Ft
Skechers női cipő
177345-OFWT
Letisztult stílusú női Skechers cipő, amely jól...
Elérhető méretek:
37 39
27.990 Ft 25.191 Ft

Skechers női cipő

155196-BLK
Letisztult megjelenésű női Skechers cipő, amely mégis...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
155196-BLK
Letisztult megjelenésű női Skechers cipő, amely mégis...
Elérhető méretek:
36 37 38 39 40
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

73690-BLSH
Amikor egy gyönyörű klasszikus modell új köntösben...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
73690-BLSH
Amikor egy gyönyörű klasszikus modell új köntösben...
Elérhető méretek:
36 37 38 39 41
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

73690-BLK
Amikor egy gyönyörű klasszikus modell új köntösben...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
73690-BLK
Amikor egy gyönyörű klasszikus modell új köntösben...
Elérhető méretek:
35 36 37 38 39 41 42
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

88888368-BBK
Kitűnő választás ha egy kis egyszerűségre vágysz...
29.990 Ft 26.991 Ft
Skechers női cipő
88888368-BBK
Kitűnő választás ha egy kis egyszerűségre vágysz...
Elérhető méretek:
36 38 39 40
29.990 Ft 26.991 Ft

Skechers női cipő

73691-GUN
Varázsold kisugárzásod egyedivé ezzel a női Skechers...
34.990 Ft 31.491 Ft
Skechers női cipő
73691-GUN
Varázsold kisugárzásod egyedivé ezzel a női Skechers...
Elérhető méretek:
37 39 41
34.990 Ft 31.491 Ft

Skechers női cipő

73690-W
Amikor egy gyönyörű klasszikus modell új köntösben...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
73690-W
Amikor egy gyönyörű klasszikus modell új köntösben...
Elérhető méretek:
36 37 39 41
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

177094-WHT
Divatos megjelenésű női Skechers cipő, amely kiváló...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
177094-WHT
Divatos megjelenésű női Skechers cipő, amely kiváló...
Elérhető méretek:
36 37 39 40 41
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

177094-BLK
Divatos megjelenésű női Skechers cipő, amely kiváló...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
177094-BLK
Divatos megjelenésű női Skechers cipő, amely kiváló...
Elérhető méretek:
39
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női cipő

177094-BBK
Csillogj egy kis aranyba, mégis vissza fogott stílusban a...
36.990 Ft 33.291 Ft
Skechers női cipő
177094-BBK
Csillogj egy kis aranyba, mégis vissza fogott stílusban a...
Elérhető méretek:
38 39
36.990 Ft 33.291 Ft

Skechers női papucs

114707-BLK
A nyári napokra kiváló választás ez a női Skechers...
17.990 Ft 16.191 Ft
Skechers női papucs
114707-BLK
A nyári napokra kiváló választás ez a női Skechers...
Elérhető méretek:
38 39
17.990 Ft 16.191 Ft
  • 1
Skechers női
Magyarországon egyre elterjedtebb márka a Skechers, mely sportos megjelenése mellett az extra kényelméről ismert. Nem pihennek, folyamatos fejlesztésekkel mindig a Vásárlók kényelmét szolgálják, nem eredménytelenül, hiszen aki belebújik egy Skechers cipőbe, szandálba, érzi is a "Skechers feeling"-et. Skechers Arch Fit: speciális lábboltozat kialakítás, mely azt az érzetet biztosítja, mintha puha párnán lépkednénk. Skechers Slip-ins: mosógépben mosható, fűző nélküli Skechers cipő, mely, ahogy a neve is mutatja, kéz nélkül felvehető. Skechers Massage Fit: az Innovatív Massage Fit technológia dupla sűrűsége, és a Hyper Burst párnázás fokozott kényelmet nyújt séta közben. Skechers Stretch Fit: zavar a varrás? Akkor a legjobb Skechers választás a Stretch, hiszen nincs varrás, nincs fűző, szinte zokniszerű kényelmet biztosít ez a technológia Skechers Hyper Burst: reszponzív és ultrakönnyű Hyper Burst párnázással az egész napos séta sem okoz lábfájást. Arch Fit: kivehető, támasztó lábboltozat párnázat jellemzi, hihetetlen kényelemmel. Skechers Air Cooled Memory Foam: kivételes párnázás és alátámasztás Skechers Glide Step: kivételes puha párnázás és robbanásszerű elrugaszkodást biztosító talpbetét
0